KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6972333
nr 697 2333
1800-tal, signerad Robert Mann, 28x48
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 maj 2011
kl 19:52:37
400 kr
450 kr
500 kr
800 kr
650 kr
750 kr
850 kr